Return

PREČU ATGRIEŠANAS POLITIKA

Mums ir 14 dienu atgriešanas politika, kas nozīmē, ka jums ir 14 dienas pēc preces saņemšanas, lai pieprasītu atgriešanu. Veicam tikai apmaiņu, bez atmaksas. Klients apmaksā atgriešanas piegādi.

Lai prece būtu piemērota atgriešanai, tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt, nelietotai ar etiķetēm un oriģinālajā iepakojumā. Jums būs nepieciešama arī kvīts vai pirkuma apliecinājums.

Lai sāktu atgriešanu, varat sazināties ar mums uz e-pasta adresi adk@adk.lv. Ja jūsu atgriešana tiks apstiprināta, mēs nosūtīsim jums norādījumus, kur nosūtīt paku. Preces, kas mums nosūtītas atpakaļ, iepriekš nepieprasot atgriešanu, netiks pieņemtas. 

Jebkuru atgriešanas jautājumu vienmēr varat sazināties ar mums adk@adk.lv

Bojājumi un problēmas
Lūdzu, pārbaudiet savu pasūtījumu saņemšanas brīdī un nekavējoties sazinieties ar mums, ja prece ir bojāta, vai ja saņemat nepareizu preci, lai mēs varētu izvērtēt problēmu un to labot.

Izņēmumi / neatgriežamas preces
Diemžēl mēs nevaram pieņemt atpakaļ izpārdošanas preces. 

Apmaiņa
Ātrākais veids, kā nodrošināt, ka saņemat to, ko vēlaties, ir atgriezt jums piederošo preci, un, tiklīdz atgriešana ir apstiprināta, nosūtīta un saņemta, jūs tiksiet informēts par apmaiņas procesu.