Delivery

PIEGĀDE LATVIJĀ

Piegādei Latvijā tiek piemērota piegādes maksa:
0,00 EUR Saņemšana uz vietas ADK ofisā
2,95 EUR Venipak pakomātiem
5,50 EUR Venipak piegāde līdz durvīm

PIEGĀDES METODES

PIEGĀDES IZMAKSAS (€)

Venipak pakomāts

2,95 €

Venipak kurjers

5,50 €

 

PIEGĀDES LAIKS

Piegādes laiks e-veikala adk.lv pasūtījumiem ir līdz 7 darba dienām. Izņēmumi, kas attiecas uz atsevišķām precēm, būs norādīti informācijā par preci. 
Piegādes izmaksas tiek noteiktas par konkrēto pasūtījumu, un mēs centīsimies pasūtījumu piegādāt vienā sūtījumā. Tomēr pasūtījums var tikt piegādāts vairākos sūtījumos, piemēram, pasūtījuma pieejamības, svara vai izmēra dēļ.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegāde var aizņemt arī vairāk laika sakarā ar mūsu piegādes partneru iespējamo augsto noslogotību. 

PIEGĀDES METODES

BEZMAKSAS SAŅEMŠANA OFISĀ

Kad saņemat apstprinājuma e-pastu, ka pasūtījums izpildīts, tad variet doties uz mūsu ofisu Izstāžu ielā 11, Valdlauči, Ķekavas novadā, Biznesa centrā "Rāmava". Sūtījumu saņemšana darba dienās 9:00-17:00. Pieejama bezmaksas stāvvieta.

 

PAKOMĀTS

Kad Venipak būs piegādājis jūsu pasūtījumu uz pakomātu vai saņemšanas punktu, jums tiks nosūtīta īsziņa. Pēc īsziņas saņemšanas jums 7 dienu laikā pasūtījums ir jāizņem no pakomāta. Lai pasūtījumu saņemtu pakomātā, izmantojiet īsziņā saņemto kodu.

KURJERS

Kad Venipak būs saņēmis savā termināli Jūsu pasūtījumu jums tiks nosūtīta īsziņa par piegādes saņemšanas datumu. Piegādes dienā kurjers sazināsies ar Jums zvanot uz norādīto telefona numuru, lai apstiprinātu piegādi.

 

PRECES INFORMĀCIJĀ NORĀDĪTS, PIEMĒRAM: “Pasūtījuma prece, nav tūlītēji pieejama noliktavā, Piegādes laiks 2-4 nedēļas”. KO TAS NOZĪMĒ?
Šī prece netiek glabāta ADK noliktavā, taču, saņemot jūsu pasūtījumu, mēs to pasūtam piegādātājam. Plānotais piegādes laiks ietver laiku no pasūtījuma veikšanas līdz piegādei jūsu norādītajā adresē vai saņemšanas punktā.