Abrazīvo lentu konvertēšana

Izgatavojam jebkura izmēra slīplentes mūsu ražotnē Mārupes novadā, kur nodrošinam pilna cikla ražošanu. Izstrādātā tehnoloģija un gadiem uzkrātā pieredze ik gadu nodrošina vairāk kā 1 miljonu izgatavotu slīplentu dažādās nozarēs. Liels izejmateriālu klāsts nodrošina ātru piegādi jebkurā vietā Latvijā un Eiropā, 3 darba dienu laikā. Slīplentes pielāgojam kā rokas instrumentiem, tā arī stacionārām slīpmašīnām, un kalibrēšanas iekārtām. Mūsu profesionālā komanda vienmēr atradīs optimālāko materiālu atbilstoši jūsu vajadzībām un atbilstoši slīpējamajiem materiāliem, sākot no nerūsējošā tērauda, cietajiem metāliem, līdz kokam un plastmasām.

Abrazīvo disku konvertācija

Esam lepni par mūsu CNC ražošanas iekārtām. Tās, ar saražotajiem diskiem, nodoršina kokapstrādes un metālapstrādes industriju, kā arī autodarbnīcas un citas darbnīcas. Šobrīd izgatavojam vairāk par 1 miljonu gdisku ik gadu no vairāk kā 15 dažādiem izejmateriāliem. ADK komanda nemitīgi strādā pie jauniem risinājumiem, lai ar pareizās izvēles diskiem uzlabotu tādu procesus kā virsmu slīpēšanu, matēšanu, sagatavošanu pirms krāsošanas un pulēšanu līdz spoguļvirsmai. Dažādi izmēri un tipi – uz velūra pamatnes, ar Roloc™ stiprinājumu vai cita veida – mēs varēsim! Izaicini mūs un pastāsti mums par savu ražošanu – mēs atradīsim risinājumu!

Nobeiguma apstrāde

Nobeiguma apstrādes cilindri un ruļļi ir lielisks risinājums virsmu apstrādei visdažādākajās nozarēs. Jā,arī šos produktus ražojam mūsu ražotnē Latvijā. Šī ir mūsu jaunākā darbības joma kurā esam pierādījuši sevi kā profesionālu ražotāju. Ražojot mums ir pilna kontrole pār produkta kvalitāti, līdz ar to, varam pielāgot produktu katra klienta vajadzībām, zinot pielietoto spiedienu, slīpējamo materiālu, un jūsu rīcībā esošās iekārtas vai instrumentus. Būsim priecīgi parādīt klātienē mūsu produktu efektivitāti un to daudzos pielietojumus. ADK nepārtraukti izzina un attīstas, lai turpinātu Jums piegādāt labāko risinājumu.

Divpusējas lentes

Attīstoties mūsu ražošanai un 3M™ inovatīvajiem risinājumiem izgatavojam jebkura izmēra līmlentes. Pasaulē labi zināmās VHB™ tehnoloģijas abpusējās līmlentes piegādājam būvniecības uzņēmumiem, autodarbnīcām, mēbeļu ražotājiem, un daudziem citiem uzņēmumiem, jebkurā vajadzīgajā izmērā. Dažādi risinājumi maskējošo un specializēto līmlentu segmentā ļauj mums piedāvāt mūsdienīgākos risinājumus ikvienā ražošanā, un, svarīgākais, pielāgot līmlentu  nepieciešamajā izmērā. Pateicoties augstākās kvalitātes iekārtām nodrošinām augstu precizitāti un veicam to dažu dienu laikā.